W naszej szkole realizujemy działania w ramach kampanii informacyjnej „Wybieraj bezpieczną żywność” #EUChooseSafeFood, która ma na celu uświadomienie uczniom jak istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa żywności odgrywa nauka. Ma ona również pomóc konsumentom – naszym uczniom i ich rodzinom w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących codziennych wyborów żywieniowych.

Więcej informacji o akcji znajdziecie pod adresem EFSA (European Food Safety Authority)


 

Wydarzyło się...

godło Rzeczpospolitej Polskiej - biały orzeł na czerwonym tle

Plakat rekrutacyjny dla uczniów klas I

miniaturka plakatu BOHATERON

Baner akcji Razem na Święta

Banner akcji Szkoła w Pilotażu Programowania

 

LSCDN

konkursy

Zawodowy strzał w 10 - link do informatora o szkołach ponadgimnazjalnych

   

Bezpieczna

 szkoła +