Dzien_Projektow           W poniedziałek, uczniowie klas II naszego gimnazjum uroczyście podsumowali całoroczną pracę nad projektami edukacyjnymi. To już drugi rok, kiedy uczniowie mają obowiązek wziąć udział w tym przedsięwzięciu, samodzielnie zaplanować i wykonać działania a następnie zaprezentować efekty swojej pracy swoim kolegom i koleżankom. 

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół i placówek
Nauczyciele
i Uczniowie

W związku ze zbliżającą się kolejną rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja zwracam się do Państwa Dyrektorów i do społeczności szkolnych z gorącym apelem o stosowne uczczenie rocznicy tego szczególnego dla historii Polski wydarzenia poprzez organizowanie rocznicowych uroczystości na terenie Państwa szkół oraz aktywny udział w obchodach Święta Konstytucji w środowisku lokalnym.

 
Prymusi-2012__9      21.02.2012 roku w Zespole Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie odbyło się uroczyste spotkanie władz miasta, dyrekcji i grona nauczycielskiego z prymusami i ich rodzicami. Gratulacje odebrało 51 uczniów, którzy w I semestrze roku szkolnego 2011/2012 uzyskali rewelacyjne wyniki w nauce.
 

 

 Wykleci-Niezapomniani_7        1 marca obchodziliśmy po raz drugi nowe święto państwowe – Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – ustanowione prze Sejm Rzeczpospolitej Polskiej w lutym 2011 roku. 2 marca w naszej szkole odbył się apel ku pamięci Żołnierzy Wyklętych przygotowany przez uczniów gimnazjum.

            Dzień 22 grudnia 2011 roku przebiegał w naszej szkole niezwykle wyjątkowo. W świąteczny nastrój wprowadziły nas dzieci ze świetlicy szkolnej. Młodzi „aktorzy” przygotowali inscenizacje „Mądry Kuba  i Niedźwiedź” oraz „Dary Św. Mikołaja”. Przedstawienie skierowane było do uczniów z klas I – III SP, którzy wraz z wychowawcami obejrzeli występy swoich kolegów.

 

Wydarzyło się...

godło Rzeczpospolitej Polskiej - biały orzeł na czerwonym tle

Plakat rekrutacyjny dla uczniów klas I

miniaturka plakatu BOHATERON

Baner akcji Razem na Święta

Banner akcji Szkoła w Pilotażu Programowania

 

LSCDN

konkursy

Zawodowy strzał w 10 - link do informatora o szkołach ponadgimnazjalnych

   

04.05 - 07.05

PONIEDZIAŁEK      - -

WTOREK                -  1

ŚRODA                   - 11

CZWARTEK             -  24

PIĄTEK                    -  6

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +