Uczniowie klasy II A gimnazjum z okazji Dnia Patrona szkoły podjęli postanowienie o zbiórce słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka „Nasz Dom” im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Tuligłowach. W grudniu 2013 roku uczniowie pod opieką wychowawczyni p. Joanny Kurek zgromadzili słodycze dla dzieci, które zostały przekazane do Domu Dziecka.

Jak co roku członkowie Szkolnego Koła Ligii Ochrony Przyrody przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na potrzeby bezdomnych zwierząt. Zarówno uczniom jak i nauczycielom naszej szkoły nie jest obojętny los zwierząt i dlatego udało się nam się zebrać rekordową kwotę – 300 złotych. Pieniądze zostały przekazane na konto Krasnostawskiej Grupy Fundacji VIVA, która pomaga bezdomnym zwierzętom na terenie naszego miasta i powiatu. Więcej na temat działalności fundacji można dowiedzieć się na stronie krasnystaw.viva.org.pl. Można nie tylko pomóc bezdomnym zwierzętom , ale nawet zaadoptować czworonożnego przyjaciela.

SK LOP

pets

      Klasa II C gimnazjum z okazji Dnia Patrona szkoły podjęła postanowienie o zbiórce karmy dla zwierząt ze schroniska. W październiku 2013r. uczniowie pod opieką wychowawczyni Dominiki Kura zgromadzili żywność dla zwierząt, która za pośrednictwem Krasnostawskiej Grupy Fundacji Viva, zostanie przekazana potrzebującym zwierzakom.

DK

foto

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +