26 czerwca szkołę na okres wakacji pożegnali uczniowie szkoły podstawowej w dwóch grupach. O godz. 9.30 rozstali się ze szkołą uczniowie klas IV –VI. W uroczystości udział wzięli: zastępca burmistrza Krasnegostawu – pan Robert Kościuk, przewodniczący Rady Rodziców – pani Bożena Dąbrowska i pan Marek Piwko, grono nauczycielskie, pracownicy administracji i obsługi oraz licznie przybyli Rodzice uczniów.

25.06.2015 roku o godz. 17.00 pożegnali szkołę uczniowie gimnazjum. Zakończył się kolejny bardzo pracowity, ale obfitujący w wiele sukcesów, wydarzeń i niezapomnianych wrażeń rok szkolny. Trzecioklasiści rozstają się z naszym gimnazjum na zawsze, zaś młodsi uczniowie tylko na okres wakacji.

      W związku z 75 rocznicą Zbrodni Katyńskiej uczennice klasy IIb, przygotowały gazetkę informacyjną upamiętniającą zbrodnię katyńską. Uczniowie mieli również możliwość wysłuchania audycji poświęconej tym wydarzeniom.

  1

26.02.2015 roku w Zespole Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie odbyło się uroczyste spotkanie władz miasta, dyrekcji i grona nauczycielskiego z prymusami i ich rodzicami. Gratulacje odebrało 52 uczniów, którzy w I semestrze roku szkolnego 2014/2015 uzyskali rewelacyjne wyniki w nauce.

     Uczniowie klasy Ib i Ic wraz z wychowaczyniami Jadwigą Skrzypek i Elżbietą Saj-Gilewską oraz panią Teresą Kubiną udali się na krasnostawski cmentarz. Najmłodsi minutą ciszy oddali hołd poległym żołnierzom i zapalili znicze. 

       12 listopada w Zespole Szkół nr 4 odbyła się uroczystość upamiętniająca 96 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole pana Andrzeja Jakubca – Burmistrza Krasnegostawu oraz asp. sztab. panią Marzenę Skibę z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +