30 maja 2014r po raz pierwszy w Krasnymstawie, miała miejsce ogólnopolska Filmowa Gra Miejska. Za sprawną organizację odpowiadali uczniowie z II LO im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie na co dzień zrzeszeni w DKF Iluzjon prowadzonym przez p. Ewę Magdziarz. W przedsięwzięciu tym wzięła udział duża liczba osób, w wieku gimnazjalno-licealnym. Wszystkich grup było 13, a ilość osób w grupach wahała się od czterech do sześciu. Naszą szkołę reprezentował pięcioosobowy zespół gimnazjalistów w składzie: Małgorzata Chwil, Aleksandra Ścibor, Małgosia Mołczan, Kinga Tubilewicz i Justyna Mazurek.

      Mama…to radosne poranki nad gorącymi naleśnikami i kakao z magiczną mocą dodawania odwagi. To zapach gorącej zupy i długie rozmowy o tym, co się dzisiaj wydarzyło. Kolacje, przy których rozwiązuje się problemy. Mama to przeczytana bajka i ciepły pocałunek na czole, na dobranoc.

     Uczniowie z naszej szkoły chcąc zachęcić pełnoletnich obywateli naszego miasta do oddania swojego głosu w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego zorganizowali sondę uliczną. Podczas tego przedsięwzięcia udało im się porozmawiać z 99 respondentami.

      W naszej szkole Prawybory odbyły się 19 maja br. Wykonaliśmy ciekawą gazetkę, która miała na celu wzbogacić wiedzę dotyczącą PE i zachęcić was i waszych rodziców do głosowania! Aby urealistycznić głosowanie przygotowano specjalny lokal wyborczy.

Dnia 15.05.2014r. tradycyjnie w niebieskich strojach uczniowie naszej szkoły świętowali „Dzień Polskiej Niezapominajki”. Święto jest znakomitą okazją, aby przypomnieć o pięknej polskiej przyrodzie i potrzebie jej ochrony.

   4Dnia 19 maja 2014 roku w naszej szkole odbyły się Prawybory do Parlamentu Europejskiego. Uczniowie głosowali stawiając znak „X” przy nazwie danej partii politycznej. Lokal wyborczy (przygotowany dzień wcześniej) otworzono o godz. 7.10, a zamknięto o 13.40. Wybory przebiegały bez zakłóceń.

        17 maja nasza szkoła gościła przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Dzień Otwarty, to możliwość zapoznania się z nauczycielami, ofertą edukacyjną szkoły,  jej zapleczem,  poznanie starszych kolegów i  koleżanek, ich zainteresowań. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

 

Wydarzyło się...

godło Rzeczpospolitej Polskiej - biały orzeł na czerwonym tle

Plakat rekrutacyjny dla uczniów klas I

miniaturka plakatu BOHATERON

Baner akcji Razem na Święta

Banner akcji Szkoła w Pilotażu Programowania

 

LSCDN

konkursy

Zawodowy strzał w 10 - link do informatora o szkołach ponadgimnazjalnych

   

04.05 - 07.05

PONIEDZIAŁEK      - -

WTOREK                -  1

ŚRODA                   - 11

CZWARTEK             -  24

PIĄTEK                    -  6

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +