Na ten dzień uczniowie czekali dziesięć miesięcy. 26 i 27 czerwca w Zespole Szkół nr 4 odbyły się uroczystości zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2013/2014.
Wzięli w nich udział uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły.

       30 kwietnia 2014r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie uczniowie obejrzeli nietypową lekcję historii, podczas której do klasy przybył król Stanisław August Poniatowski.

"Młodzi ludzie nie wiedzą, czego chcą,

ale są absolutnie zdecydowani to osiągnąć"

- Federico Fellini


         Na ten dzień trzecioklasiści czekali już od dawna. 8 lutego 2014 roku w murach naszej szkoły odbył się doroczny bal dla najstarszych uczniów naszej szkoły.

      Listopad – to miesiąc wspomnień o tych, którzy odeszli i czas zadumy nad przemijaniem. Pamiętamy o ludziach których nie ma już z nami, często najbliższych lub tylko znajomych. Pamiętamy także o tych, którzy oddali swoje życie za ideały i wartości, takie jak Honor i Ojczyzna. To dzięki, często bezimiennym, bohaterom powstańczych zrywów i heroicznych walk z okupantami - dzisiaj możemy uczyć się z polskich książek, mówić ojczystą mową. 

„Miłość świadczona innym jest największym dobrodziejstwem dla nas samych”

                                                          Kard. Stefan Wyszyński

16 października 1978r. cały świat poznał nowego następcę św. Piotra – Karola Wojtyłę. W tym roku przypada 35. rocznica wyboru Polaka na Stolicę Piotrową. Pragnąc uczcić pamięć o wielkim człowieku oraz przypomnieć słowa i czyny Ojca Świętego – Jana Pawła II - cała społeczność szkolna aktywnie wzięła udział w Dniu Patrona.

Więcej artykułów…

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +