20 maja w hali sportowej MOSiR w Krasnymstawie odbył  się VIII powiatowy finał konkursu wiedzy prewencyjnej "Jestem bezpieczny". Do konkursu zakwalifikowało się 10 drużyn z całego powiatu. W finale, Krasnystaw reprezentował zespół złożony z uczniów klas IV, V i VI naszej Szkoły Podstawowej nr4.

Dnia 16.05.2011r.  w naszej szkole,  jak co roku, odbył się apel ekologiczny dla uczniów klas IV –VI szkoły podstawowej z okazji „Święta Polskiej Niezapominajki”.

W kwietniu został rozstrzygnięty profilaktyczny  konkurs plastyczny pod hasłem „Papierosy? – to nie dla mnie!”. Konkurs jest organizowany w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". W dniu dzisiejszym laureaci zostali nagrodzeni.

W dniu 28 kwietnia br. w naszej szkole odbył się SZKOLNY TURNIEJ EKOLOGICZNY. Adresowany był, jak co roku, do uczniów klas pierwszych gimnazjum. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi.

W dniach od 17 do 21 stycznia br. w naszej szkole odbyło się zimowisko. Brało w nim udział 24 dzieci z klas I-III i IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum.  Opiekę  nad uczniami sprawowali nauczyciele: K. Sadło, D. Szewczak i A. Iwanicka.

27 października odbyło się  podsumowanie działań i konkursów prowadzonych w naszej szkole w ramach X, jubileuszowej kampanii  profilaktyczno – edukacyjnej „Zachowaj trzeźwy umysł 2010”. Spotkaniem z dzielnicowym  zainaugurowana została kolejna edycja programu prewencyjnego dla uczniów klas V - „Żyj normalnie”.

Nie_drecz_mnie1W dniu 17 listopada gościliśmy w naszej szkole aktorów z Teatru „Kurtyna”  w Krakowie, którzy wystawili inscenizacje poświęcone profilaktyce uzależnień i przemocy.

 

Wydarzyło się...

godło Rzeczpospolitej Polskiej - biały orzeł na czerwonym tle

Plakat rekrutacyjny dla uczniów klas I

miniaturka plakatu BOHATERON

Baner akcji Razem na Święta

Banner akcji Szkoła w Pilotażu Programowania

 

LSCDN

konkursy

Zawodowy strzał w 10 - link do informatora o szkołach ponadgimnazjalnych

   

04.05 - 07.05

PONIEDZIAŁEK      - -

WTOREK                -  1

ŚRODA                   - 11

CZWARTEK             -  24

PIĄTEK                    -  6

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +