1 czerwca 2012 roku klasa I „B” z okazji Dnia Dziecka wybrała się do Zamościa. Głównymi punktami programu wycieczki były Piknik Naukowy (Akademia Nauki i Rozrywki) na Rynku Głównym Zamościa oraz zwiedzanie Zamojskiego Muzeum. Atrakcji nie popsuła nawet deszczowa pogoda.      

      Dnia 29 maja 2012r.  uczniowie klas IIIA i IIIB szkoły podstawowej byli na wycieczce w Warszawie. Opiekę nad dziećmi sprawowali nauczyciele: pani Maria Liśkiewicz, pani Teresa Kubina, pani Małgorzata Wróbel  i pan Piotr Galiński. Po stolicy oprowadzał nas  przewodnik z lubelskiego biura turystycznego.

Nasi_uczniowie_na_Tygodniu_Szkoly_z_Pasja_5            15 maja 2012 roku grupa laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych z Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie pojechała na wycieczkę do Lublina. Celem wyjazdu był udział w akcji pt. „Tydzień Szkoły z Pasją” organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Lublinie i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

 kot_w_butach        W środę, 18 kwietnia 2012r., odbyła się wycieczka do Chełma na spektakl pt: „Kot w butach”. Uczestniczyli w niej uczniowie klas: IVa i Vb wraz z opiekunkami: p. Joanną Szewczuk, Magdaleną Nawrocką i Anitą Iwanicką – Kulibab.  O godz. 9.00. zebraliśmy się przed szkołą, czekając na autobus.

          Dnia 27 marca odbyła się wycieczka do Warszawy, w której uczestniczyli uczniowie naszego gimnazjum. Opiekunami wycieczki byli: p. Marta Cięciera, p. Jolanta Garbal, p. Magdalena Nawrocka i p. Grzegorz Madeja.

         Naukowe doświadczenia i eksperymenty mogą być naprawdę ciekawe - zwłaszcza dla najmłodszych. Świat chemii i fizyki często jest uważany za skomplikowany i trudny w zrozumieniu. Można jednak  pokazać, że nauki ścisłe są przede wszystkim widowiskowe i interesujące.

             W poniedziałek 9 stycznia 2012 roku klasy: II b, III b, III a i III c wybrały się na wycieczkę do Lublina z opiekunami w osobach p. Alicji Skiby, p. Marty Cięciera, p. Jolanty Garbal i p. Grzegorza Madei. Celem wyprawy było uczestniczenie w pokazach chemicznych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, a dodatkową atrakcją – odwiedzenie lodowiska ICEMANIA.
 

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +