Dnia 27 maja zespół „Jak zawsze” miał okazję wystąpić w kościele p.w.  Podwyższenia Krzyża Świętego w Stężycy. Kościół wybudowany został w latach 1870 – 1875. Jest to kościół murowany z białego kamienia, jednonawowy. Jest on  bardzo ładny i  kameralny. Obecnym proboszczem parafii jest ks. Adam Bratek.

        Od 8 czerwca towarzyszą nam piłkarskie emocje. Wtorek - 12 czerwca -  ogłoszono  w naszej szkole „Dniem Kibica”. Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja nie zawiedli! W biało – czerwonych barwach narodowych stawili się tego dnia w szkole. Nie obyło się bez stosownego makijażu, fryzur, szalików, zabawnych nakryć głowy i flag. Cała szkoła na ten dzień zamieniła się w jedna wielką "strefę młodego kibica".

           Mama… to słowo najbliższe każdemu, nie tylko małemu człowiekowi… Mama… Święto Mamy obchodziliśmy 26 maja, każdy z nas obchodzi je na swój sposób.

 

           Dnia 15.05.2012r.  uczniowie naszej szkoły  tradycyjnie, w niebieskich strojach, świętowali Dzień Polskiej Niezapominajki. Pomysł święta powstał dziesięć lat temu, aby przypominać o ważnych sprawach: o czystości wody, gleby , atmosfery, o potrzebie zachowania „naszego zielonego serca przyrody”.
 

Informacja dla uczniów klas IV - VI szkoły podstawowej
 
    Jutro, 15 maja, na trzeciej godzinie lekcyjnej odbędzie sie apel z okazji "Dnia Polskiej Niezapominajki". Na apelu podsumujemy konkurs plastyczny pod hasłem "Jak z "Czwórki" dzieci segregują śmieci" i fotograficznego "Przyroda w obiektywie". Zgodnie z nowym kolorowym zwyczajem jutrzejszy dzień ogłaszamy
niebieskim

    W sobotę, 21 kwietnia w naszej szkole odbył się kolejny Dzień Otwarty - impreza skierowana dla naszych najmłodszych mieszkańców miasta i przyszłorocznych uczniów. Przedszkolaki z miejskich przedszkoli, wraz z rodzicami mogli „od środka” obejrzeć naszą „Czwórkę”, zapoznać się z układem klasopracowni i korytarzy, poznać starszych kolegów i koleżanki, zobaczyć nauczycieli, ale przede wszystkim mieli możliwość wzięcia udziału w całej gamie atrakcji, jakie szkoła przygotowała specjalnie dla nich.

       „Być blisko Boga” – pod takim hasłem uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie upamiętnili siódmą rocznicę śmierci swego PatronaJana Pawła II.

 

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +