Tradycyjnie w Zespole Szkół nr 4 w Krasnymstawie lato zapowiadało się interesująco i aktywnie. W tym roku początek wakacji obfitował w atrakcyjne formy zabaw i wycieczek.

Wszystkich uczniów naszej szkoły

zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych w ramach kampanii

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2014!

Organizatorzy przewidzieli dla zwycięzców wiele atrakcyjnych nagród!

W klasie I a realizowany był program profilaktyczny „Jestem życzliwym i uczynnym pierwszakiem”. Autorką przedsięwzięcia była wychowawczyni klasy pani Renata Kwiecień. Głównym celem projektu było kształtowanie postawy wzajemnej życzliwości i akceptacji w stosunku do kolegów i koleżanek, rozwijanie empatii, prawidłowych relacji międzyludzkich i stwarzanie okazji do przeżywania przyjemnych uczuć.

           Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr 4 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod tytułem „Jestem z Czwórki – nie palę”. Celem konkursu jest wykonanie projektu plastycznego logo nawiązującego do tytułu planowanej akcji profilaktycznej związanej z uświadomieniem uczniom szkodliwości palenia. Praca powinna być czytelna, liczy sie pomysł i oryginalność ujęcia tematu. Najciekawsze prace zostaną wyróżnione nagrodą rzeczową, a najlepszy projekt zostanie wykorzystany do promocji szkolnej akcji profilaktycznej.

 24 marca 2014 Nasi siatkarze w składzie: Karol Piwko, Maciej Bortacki, Oskar Jabłoński, Łukasz Czuba, Kuba Krawczyk, Wojtek Marucha, Kacper Pastuszak, Filip Figiel i Sebastian Staszak, trenowani przez Grzegorza Madeję zajęli V miejsce w rozgrywkach piłki siatkowej na szczeblu międzypowiatowym.

W Zespole Szkół nr 4 Im. Jana Pawła II w Krasnymstawie zorganizowano zimowy wypoczynek dla 25 uczniów. Zgodnie z planem dzieci miały zapewnione II śniadanie i obiad oraz zajęcia dostosowane do pory roku.

Mleko towarzyszy nam od pierwszych chwil życia. To skarbiec wielu składników niezbędnych do rozwoju i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zawiera witaminę A, D, B2, B12. Jest źródłem wapnia, potasu, fosforu i cynku.

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +