26 stycznia 2015 roku uczniowie szkoły podstawowej brali udział w programie rekomendowanym przez MEN „Lekcja w kinie”.

Tytuł tegorocznej akcji to: „Co na ekranie z książki zostanie? Czyli o ekranizacjach i adaptacjach filmowych.

Pod takim hasłem w kl. II a odbyła się tegoroczna uroczystość z okazji Dnia Rodziny  Na uroczystość licznie przybyli rodzice drugoklasistów. Dzieci wyraziły swoim kochanym rodzicom wdzięczność za trud wychowania poprzez występ artystyczny. Zaprezentowały  „Bajkę z życzeniami”  oraz koncert życzeń.

     Dnia 19 czerwca 2015r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na przyszły rok szkolny. Z 14 kandydatów szkoły podstawowej oraz 7 gimnazjum wyłonieni zostali przewodniczący oraz ich zastępcy. Wyniki prezentują się następująco:

        13 czerwca 2015r uczniowie klasy Ia spędzali upalne popołudnie na imprezie plenerowej z okazji Dnia Dziecka. Milusińscy rozpoczęli świętowanie od zabaw na dmuchanych zamkach. Po pierwszej dawce radosnej zabawy przyszedł czas na zregenerowanie sił przy smakowicie zastawionym stole, który z wielką starannością przygotowały mamy.

       10 czerwca to ważny dzień dla uczniów klas II gimnazjum. W Dniu Projektów podsumowują wielomiesięczną pracę nad zagadnieniami badawczymi, opisują swoje działania i współpracę w grupach zadaniowych. Ich koledzy z klas I i II mogą zapoznać się z wynikami prac prowadzonych w czasie projektów.

Na dobry dzień wspaniały przepis znam

Uściskam mamę i buziaczka dam...

tak śpiewali uczniowie klasy I a szkoły podstawowej podczas klasowej uroczystości z okazji Dnia Matki. Oprócz piosenek recytowali wiersze. Każda mama za swoją miłość i codzienny trud otrzymała od swojej pociechy samodzielnie wykonany upominek - wesołą biedronkę i najserdeczniejsze życzenia.

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +