W dniach 21-22 czerwca 2010 roku uczniowie klasy IIa wybrali się na Roztocze, aby podziwiać piękno tych okolic. Głównym punktem programu był spływ kajakowy na trasie Obrocz - Zwierzyniec po rzece Wieprz, ale dla nas równie atrakcyjna była perspektywa spędzenia nocy w ośrodku „Roztoczanka” w Suścu. 

Dnia 1 czerwca 2010 roku uczniowie klasy II c gim. z okazji Dnia Dziecka uczestniczyli w rajdzie pieszym na Przedmieście Góry. Młodzież miała możliwość obejrzenia i przejścia przez wąwozy lessowe.

Dnia 21 czerwca 2010 roku uczniowie z klasy II C , I A i I C gim. w ramach realizacji programu profilaktycznego : "Młodzi bez alkoholu" byli na wycieczce w Zwierzyńcu. Zwiedzali zabytkowy kościółek na wodzie, mieli możliwość zobaczenia drewnianej dzwonnicy, pomnika szarańczy oraz oka opatrzności.

 

02. 06. 2010r. odbyła się wycieczka do ogrodu botanicznego w Bolestraszycach. Po drodze zwiedziliśmy Rynek w Przemyślu, a także ogrody pałacowe w Krasiczynie. W wycieczce wzięli udział uczniowie klasy Va i Vc pod opieką wychowawców klas: pani Katarzyny Pocińskiej i pani Sylwii Szymańskiej.

2010_Rajd_rowerowy_IIc_Jaslikow_2
 
       Gimnazjaliści klas I i II naszej szkoły dzisiaj i wczoraj wzięli udział w rajdach rowerowych. Koniec roku szkolnego to czas, w którym nikomu nie chce się siedzieć w klasie zwłaszcza wówczas, gdy materiał został juz przerobiony, a świecące za oknem słoneczko utrudnia koncentrację uwagi przed tablicą.

W czwartek, tj. 11 lutego br., nasza klasa wybrała się na wycieczkę do Bobliwa, zorganizowaną przez naszego wychowawcę. Celem wyjazdu był kulig, pieczenie kiełbasek oraz skorzystanie ze stoku narciarsko – saneczkowego.

25 września 2009 r. uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie już po raz kolejny wyjeżdżali na wycieczkę do Warszawy. Celem był udział w Targach Turystycznych, zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego w Wilanowie oraz oglądanie filmu w nowoczesnej technologii 3D.

 

Wydarzyło się...

godło Rzeczpospolitej Polskiej - biały orzeł na czerwonym tle

Plakat rekrutacyjny dla uczniów klas I

miniaturka plakatu BOHATERON

Baner akcji Razem na Święta

Banner akcji Szkoła w Pilotażu Programowania

 

LSCDN

konkursy

Zawodowy strzał w 10 - link do informatora o szkołach ponadgimnazjalnych

   

04.05 - 07.05

PONIEDZIAŁEK      - -

WTOREK                -  1

ŚRODA                   - 11

CZWARTEK             -  24

PIĄTEK                    -  6

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +