Nasi_laureaci_w_Lublinie_-_08Wiedzę możemy zdobywać od innych,

ale mądrości musimy nauczyć się sami.

A. Mickiewicz

 

      24 maja ( piątek) 2013 roku w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych. Celem tej podniosłej gali było uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty, dyplomami oraz nagrodami książkowymi.

Biegi_przelajowe_-_1        7 maja odbyły się XXIV Krasnostawskie Biegi Przełajowe z okazji Rocznicy Konstytucji 3- go Maja. Reprezentacje dziewcząt i chłopców, w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów, zajęły I miejsca i z rąk Pana Burmistrz Krasnegostawu Andrzeja Jakubca otrzymały pamiątkowe puchary.

 

22 maja 2013 roku w sali sejmikowej  Urzędu Miasta Krasnystaw odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez Zespół Szkół nr 4 i Zespół Szkół nr 5 pod patronatem burmistrza Krasnegostawu p. Andrzeja Jakubca.

Foto_1     8 maja na stadionie MOSiR w Krasnymstawie odbył się finał Powiatowych Igrzysk w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych. Reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła rywalizację w kategorii dziewcząt i chłopców i zajęła I miejsce otrzymując z rąk pani Prezes Szkolnego Związku Sportowego Marty Grzywny okazałe puchary i okolicznościowe dyplomy.

 

Niezapominajka_2013_-_01     Dnia 17.05.2013r.  uczniowie naszej szkoły  tradycyjnie , w niebieskich strojach., świętowali Dzień Polskiej Niezapominajki. Święto jest znakomitą okazją, aby  przypomnieć o ważnych sprawach: o pięknej  polskiej przyrodzie i potrzebie jej ochrony, o tradycjach i zwyczajach związanych z  miejscem w którym żyjemy, czyli z naszą „małą ojczyzną”.
 

 

     Dnia 10.05.2013r. uczniowie klasy IIIc  gimnazjum  oraz klasy Va  wzięli udział w Konkursie Wiedzy Obywatelskiej „Moja Ojcowizna” zorganizowanym przez  Zespół Szkół  nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie. Opiekunami klas byli p. Anita Iwanicka- Kulibab oraz pan Leszek Darmochwał. Choreografię opracowała p. Marzena Darmochwał

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +