W dniu 3 marca 2020 klasa IB odwiedziła oddział Telewizji Polskiej w Lublinie. Uczniowie mieli okazję zwiedzać studia telewizyjne, poznać tajniki pracy reżyserskiej i monterskiej. Pierwszaki dowiedziały się czym jest scenografia oraz gra świateł. Najwięcej emocji wzbudziło studio Panoramy Lubelskiej i prognozy pogody. Każdy uczeń miał okazję wcielić się w rolę prezentera telewizyjnego. Wycieczka zakończyła się słodkim akcentem, czyli wizytą w manufakturze słodyczy Cukier Lukier. Dzieci przyglądały się produkcji słodyczy oraz same wykonały pokaźnego lizaka. To był udany dzień!

        Dnia 7 lutego odbył się wyjazd zespołu wokalnego ,,Jak zawsze” na lodowisko ,,Icemania” do Lublina. Uczniowie mogli doskonalić swoje umiejętności jazdy na łyżwach w grupach lub indywidualnie. Z techniką jazdy bywało różnie, ale liczyły się chęci. Jedni jeździli tuż przy bandzie spokojnie stawiając pierwsze kroki na lodzie, inni śmiało, nie zrażając się upadkami czuli się jak królowie szklanej tafli. Całe lodowisko było tylko dla nas i po krótkim czasie wszyscy jeździliśmy PRAWIE… doskonale. Bawiliśmy się bardzo dobrze i mimo, że do domów wróciliśmy lekko zmęczeni mamy nadzieję, było to dopiero preludium naszych łyżwiarskich przygód. Opiekę sprawowali Edyta Piróg i Leszek Darmochwał

         W dniu 18.12.2019 r. uczniowie klasy 6c i 7c Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Krasnymstawie pojechali na wycieczkę do Warszawy. W trakcie pobytu w stolicy uczniowie zwiedzili siedzibę TVP, w której mieli okazje wejścia do studiów nagrań różnych programów telewizyjnych, miedzy innymi PYTANIE na ŚNIADANIE. Poznali także tajniki pracy w telewizji i mogli zobaczyć jak to wszystko wygląda z drugiej strony ekranu.

      U schyłku jesieni uczniowie klasy III c pod opieką pani Renaty Kwiecień i pani Katarzyny Gnyp wybrali się do Lublina. Pierwszym celem wyprawy było spotkanie ze sztuką teatralną. W Teatrze Muzycznym dzieci obejrzały spektakl teatralny pt. „Pinokio”.

       Uczniowie klasy IA i IIIB rozpoczęli od wędrówki po najbliższej okolicy. Odwiedzili Nadleśnictwo Krasnystaw, spotkali się z panem leśniczym na lekcji przyrody w naturalnym środowisku lasu Borek. Następnie wyruszyli nieco dalej i odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne "Kolorowe Ranczo" w miejscowości Łabunie na Roztoczu.

      W ostatnią środę listopada klasy IIa i Iib postanowiły wybrać się do położonego niedaleko miasta Chełm. Głównym celem wycieczki były odwiedziny podziemi kredowych i mieszkającego tam Ducha Bielucha. Pan przewodnik zabrał nas najpierw na rynek Starego Miasta i pokazał, pod którymi ulicami i kamienicami będziemy za chwilę spacerować.

Sporo jest pięknych wsi i miasteczek, wiele z nich bywa celem wycieczek.
Jednak kto przybył do Lublina, o jego atrakcjach nie zapomina.
Uczniowie IVa i Vb 16 października, także do Lublina pojechali,

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +