Koniec_roku_klas_gimnazjalnych_02„Trzeba chwytać ważne chwile, bo uciekną jak motyle…” pod takim mottem odbyła się 21 czerwca w naszej placówce  ważna uroczystość – zakończenie roku szkolnego 2010/2011 klas gimnazjalnych. Wydarzenie było tym bardziej wyjątkowe, iż dla gimnazjalistów klas III szkolny dzwonek zabrzmiał po raz ostatni.

31 maja, w naszej szkole, uczniowie klas II gimnazjum prezentowali własne prace i osiagnięcia podczas zorganizowanego specjalnie dla nich "Dnia Projektów". To ważne wydarzenie w życiu szkoły i interesujący pokaz umiejętności i samodzielności uczniów.

15 lutego 2011 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Prymusa, który na stałe wpisany jest  w kalendarz szkolnych uroczystości. Ceremonię uświetnił swoją obecnością Burmistrz Miasta Krasnystaw – pan Andrzej Jakubiec oraz Przewodniczący Rady Miasta – pan Edward Kawęcki.

W dniu 10 listopada 2010 klasy młodsze wysłuchały apelu poświęconego rocznicy odzyskania niepodległości przygotowanego przez uczniów kl. IIIA. Patriotyczne wiersze i piosenki wprowadziły wszystkich w nastrój zadumy i pozwoliły dokładniej poznać historię naszego kraju. Poważny charakter wydarzenia podkreśliły wykonane przez dzieci kotyliony w barwach narodowych.

10 listopada 2010 r. w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy 92 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczniowie mogli obejrzeć montaż słowno – muzyczny oraz projekcje multimedialne przygotowane przez p. Agnieszkę Rybczyńską- Manachiewicz.

 

Nauczyciele_ZS419 października 2010 roku zapisze się wielkimi literami  w kronice naszej szkoły i  w historii miasta  ze względu na jubileusz naszej szkoły. W tym roku obchodzimy bowiem 30-lecie istnienia szkoły i 5 rocznicę nadania Zespołowi Szkół nr4 imienia Jana Pawła II. Rocznica sprzyja refleksji nad minionymi latami, jest okazją do podsumowań i wspomnień, a także spotkań z ludźmi, z którymi łączą nas, nauczycieli,  wieloletnie przyjaźnie i pamięć wspólnie spędzonych  chwil.

 

Wydarzyło się...

godło Rzeczpospolitej Polskiej - biały orzeł na czerwonym tle

Plakat rekrutacyjny dla uczniów klas I

miniaturka plakatu BOHATERON

Baner akcji Razem na Święta

Banner akcji Szkoła w Pilotażu Programowania

 

LSCDN

konkursy

Zawodowy strzał w 10 - link do informatora o szkołach ponadgimnazjalnych

   

04.05 - 07.05

PONIEDZIAŁEK      - -

WTOREK                -  1

ŚRODA                   - 11

CZWARTEK             -  24

PIĄTEK                    -  6

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +