Akcja „Twój Dar Serca dla Hospicjum” dobiega końca. W piątek, 29 kwietnia, puszka z pieniędzmi zostanie odwieziona do organizatora, Społecznego Gimnazjum i Liceum im. Sobieskiego w Lublinie.
Bardzo staraliśmy się pozyskać jak najwięcej środków dla podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.
 

Dnia 21 marca 2011 r. już po raz trzeci wystartuje akcja „Twój Dar Serca dla Hospicjum”. W szkołach całego województwa lubelskiego będą zbierane datki na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Organizatorem i koordynatorem akcji jest Hospicjum im. Małego Księcia oraz Liceum i Gimnazjum Sobieskiego, a patronat honorowy nad akcją objęła Wicewojewoda Lubelski Henryka Strojnowska oraz Lubelski Kurator Oświaty Krzysztof Babisz.

„Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”

W XI edycji akcji uczniowie naszej szkoły usypali naprawdę imponującą górę grosików. 20 grudnia przedstawiciele klas przekazali uzbierane pieniądze do opiekuna samorządu szkolnego - pani Doroty Szewczak. Grosze zostały komisyjnie posegregowane, policzone i zważone.

 Zakończyła się w naszej szkole akcja „Stara książka w nowym miejscu”. W czasie jej trwania w naszej szkole  przeprowadzona została zbiórka książek dla dzieci w gminy Wilków na Lubelszczyżnie. Nasi uczniowie i nauczyciele przekazali łącznie około 30 kg książek, lektur szkolnych, książeczek dla dzieci oraz artykułów szkolnych dla powodzian. wszystkie dary przekazane zostały juz do biura koordynatora w Lublinie.

              W dniach 22 listopada - 3 grudnia w całej Polsce odbyła się zbiórka pieniędzy. W tym roku organizowana jest po raz XI. Organizatorem jest Towarzystwo "NASZ DOM". Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się w domach dziecka.

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +