Wybory_2010__1.

   Uczniowie Zespołu Szkół nr 4 po raz kolejny przystąpili do projektu „Młodzi głosują”. Program był realizowany w kilku etapach. Na lekcjach wiedzy o społeczeństwie, we wszystkich klasach I-III gimnazjum przedstawiono prezentacje multimedialną, która objęła najważniejsze informacje na temat: wyborów, kompetencji prezydenta oraz poglądów każdego z kandydatów.

28 maja 2010 roku do Krasnegostawu przyjechała z pięciodniową wizytą grupa młodzieży wraz z opiekunami z miasta Gjovik w Norwegii. Wizyta odbywała się w ramach programu eea grants Iceland, Liechtenstein, Norway  „Budowa ogólnodostępnych stref rekreacji dziecięcej w Krasnymstawie”.

 2010_Dzien_Niezapominajki_10

 

14.05.2010r. odbył się apel ekologiczny dla uczniów klas IV-VI z okazji ogólnopolskiego  Święta Polskiej Niezapominajki, które obchodzimy 15 maja. Święto ma na celu przypomnienie o wzajemnej życzliwości i miłości do ojczystej przyrody.

Wielkanoc_1

Po uroczystym powitaniu kalendarzowej wiosny uczniowie klas I-III kształcenia zintegrowanego  w Zespole Szkół nr4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie na zajęciach lekcyjnych i świetlicowych poznawali tradycje i zwyczaje związane z obchodami Świąt Wielkanocnych.

DSC0096520 kwietnia w naszej szkole gościli rycerze i dama średniowiecznego dworu. Opowiadali o życiu i zwyczajach obowiązujących podczas turniejów, prezentowali białą broń, zakuli w średniowieczne dyby najbardziej knąbrnych młodzików i stoczyli kilka pojedynków. Oprócz zabawy, była to ciekawa lekcja żywej historii.

lwow       Listopad to także czas refleksji nad przemijaniem. W naszej szkole została zorganizowana zbiórka zniczy , które przekazane zostały stowarzyszeniu  ,,Wspólne korzenie‘’ a następnie zapalone na grobach orląt lwowskich. Chcieliśmy w ten sposób pokazać , że pamiętamy o tych wszystkich Polakach , którzy oddali życie w obronie ojczyzny, a ich groby znajdują się poza granicami naszego kraju.

Akcję koordynowała p. M. Cięciera

 

Zapraszamy_na_Dzien_Otwarty

W sobotę 24 kwietnia 2010 r. nasza szkoła szeroko "otworzyła drzwi" dla swoich najmłodszych i trochę starszych gości. Impreza była zorganizowana przede wszystkim dla dzieci, które w roku szkolnym 2010/2011 rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Motto spotkania brzmiało: "W 'Czwórce' zawsze miło, bezpiecznie i przyjemnie".

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +