1

Jak co roku uczniowie naszej szkoły starają się pomóc bezdomnym zwierzętom przetrwać trudny zimowy czas. W związku z tym członkowie Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody, pod kierunkiem opiekunki pani Joanny Kurek, odpowiedzieli na apel Grupy Fundacji Viva i przeprowadzili zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt z terenu naszego miasta.

5c zbiórka karmy

Klasa Vc pod opieką wychowawczyni Dominiki Kura zorganizowała w październiku 2015r. zbiórkę karmy na rzecz bezdomnych zwierząt z terenu naszego miasta.

Zebrana karmą została przekazana na ręce pani Anny Żuk, koordynatorki Krasnostawskiej Grupy Viva!.

    plakat-GG-2015-729x1024-Res-1200

      Uwaga! Od poniedziałku 23 listopada nasza szkoła przystępuje do akcji „Góra Grosza”. Jej celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Monety (od 1 gr do 5 zł) będą zbierane do specjalnych puszek w klasach . Na koniec akcji, po przeliczeniu monet wybierzemy ZŁOTĄ KLASĘ, czyli taką, która zbierze najwięcej grosików. O zakończeniu akcji będziemy informować przez radiowęzeł.

     Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance. Nie bądź obojętny. Przyłącz się do akcji!

Od 28 września do 9 października bieżącego roku uczniowie klasy VI B zbierali karmę dla Fundacji na Rzecz Zwierząt Viva. 12 października, podczas godziny wychowawczej, odwiedziły nas Panie: Anna Żuk – prezes fundacji oraz pani Małgorzata Galewska. Serdecznie podziękowały za pomoc w ratowaniu zwierząt i opowiedziały o swojej pracy.

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +