Z okazji Dnia Dziecka życzę Wam wszystkiego, co najlepsze,  dobre i miłe. Niech każdy dzień wywołuje uśmiech, jaki dać mogą szczęśliwe chwile i spełniające się marzenia. Niech zawsze towarzyszy Wam dziecięca  dociekliwość, wrażliwość i otwartość  w poznawaniu tajemnic świata. Życzę realizacji dobrych zamiarów i planów, dużo zdrowia, szczęścia, sukcesów w szkole, rozwoju  swoich pasji i talentów, motywacji do nieustannej pracy nad sobą i tylko dobrych decyzji. Niech każdy następny dzień będzie piękniejszy od poprzedniego.

Alicja Kasprzak – Żeżuła – dyrektor szkoły

Dzień Mamy jest świętem obchodzony prawie na całym świecie. Przypomina nam on, jak ważne są nasze Mamy, oraz że każdej Mamie należy się moc uścisków, buziaków i milion bukietów kwiatów za jej bezwarunkową miłość, za to że zawsze jest przy nas.

         26 maja br. na wirtualną lekcję języka polskiego uczniowie klasy IVA zaprosili swoje mamy. Dzięki aplikacji Microsoft Teams mogliśmy spotkać się w większym gronie i złożyć wszystkim mamom życzenia.

Dziś 27.05 2020 roku odbędzie się historyczny moment – oczywiście jeśli warunki pogodowe na to pozwolą i nie zostanie wykryta żadna usterka- odbędzie się pierwszy załogowy start statku kosmicznego z terytorium Stanów Zjednoczonych od dekady.

Z dedykacją dla WSZYSTKICH MAM. 

P.Czajkowski ,,Pory roku" w wykonaniu Igora Szyszkowskiego

       100. rocznica urodzin Jana Pawła II była naszym wspólnym dziękczynieniem za życie i pontyfikat Jana Pawła II. Zaangażowała się całą społeczność szkoły: uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy. W swoich domach modliliśmy się indywidualnie i z rodziną. Były refleksje, zamyślenia, prezentacje osobistych pamiątek. Oglądaliśmy transmisje i filmy, słuchaliśmy koncertów. Wspominaliśmy spotkania z Janem Pawłem II, pielgrzymki do Rzymu, Wadowic, Łagiewnik… Były dekoracje okolicznościowe, życzenia i mnóstwo własnoręcznie wykonanych prezentów. Przygotowaliśmy torty, kremówki i inne ciasta. Nie zabrakło śpiewu „Barki” i hymnu „Nie zastąpi Ciebie nikt”...

Samorząd Uczniowski zapewnia,  

że #BĘDZIEDOBRZE.

Aby uprzyjemnić czas spędzony w domu, 

zastępca przewodniczącego SU Kacper Kowalski

 z kl. 8 A wspólnie z Grzegorzem Gierula,

nagrali dla całej społeczności szkolnej swoją wersję przeboju.

 

Zachęcamy do odsłuchania 

 

 

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +