Konkurs_MDKF_1

W piątek, 15 kwietnia, w auli Szkoły Muzycznej w Krasnymstawie odbyło się podsumowanie i gala IX  Powiatowego  Konkursu Filmowego „SPOTKANIE  Z  X MUZĄ – BLIŻEJ  MARZEŃ”. Konkurs pod hasłem „Ślady” realizowany był w ramach zadania Spotkania z Młodzieżowym Dyskusyjnym Klubem Filmowym „Iluzjon” finansowanym ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie.

Dnia 26 maja 2011 roku w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2010/2011.

  Dnia 7 czerwca 2011 r.  odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny „AS MATEMATYKI” dla klas I – III szkoły podstawowej.                               
 
  

11 czerwca odbyły się II Międzyszkolne Zawody Pływackie. Na torach wodnych basenu MOSiR w Krasnymastwie zmierzyli się uczniowie różnych grup wiekowych z krasnostawskich szkół. Wyniki zawodników z naszej szkoły przedstawiają się następująco:

28 kwietnia w naszej szkole odbył się II, miejski etap konkursu wiedzy prewencyjnej organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Krasnymstawie – „Jestem Bezpieczny”. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o zagrożeniach i niebezpieczeństwach z jakimi dzieci i młodzież mogą zetknąć się w codziennym życiu,

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +