Organizatorzy akcji charytatywnej "...żeby się uśmiechały...Dzieci Lubelszczyzny - Dzieciom polskim ze Lwowa" prowadzonej pod Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie zwracają sie z serdeczną prośbą o włączenie się do działań i zbiórkę najbardziej podstawowych artykułów żywnościowych i sanitarnych dla dzieci ze Lwowa.

    Zbiórka w naszej szkole odbędzie się  w ciagu trzech dni: 01-03.06.2015r. Dary mozna zostawiać u pedagoga/ psychologa szkolnego lub (w przypadku najmłodszych uczniów) - pozostawić u wychowawców.

Klasa II A chcąc uczcić Dzień Patrona Szkoły , w tym roku szkolnym zobowiązała się pomóc potrzebującym. W tym celu zorganizowała w klasie zbiórkę produktów żywnościowych. Przez dwa miesiące gromadziła żywność, którą 17 grudnia przekazała na rzecz KUCHNI DLA UBOGICH, mieszczącej się przy Parafii Trójcy Przenajświętszej  w Krasnymstawie.

    W dniach 26 i 27 listopada 2014 r. w naszej szkole obyły się dyskoteki andrzejkowe dla klas 1-3 szkoły podstawowej oraz 4-6, 1-3 gimnazjum. Zarówno pierwsza jak i druga cieszyły sie wielkim zainteresowaniem uczniów.

schronisko

      Nasza szkoła w październiku organizuje zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt w Zamościu. Na liście najpotrzebniejszych rzeczy dla psów są:

  1. Karma (najlepiej przeznaczona dla szczeniaków małych ras), ryż, kasza, makarony
  2. Miski (TYLKO metalowe)
  3. Smycze i obroże
  4. Akcesoria do czesania – szczotki, grzebienie
  5. Gryzaki, smaczki
  6. Preparaty przeciw pchłom i kleszczom
  7. Płyny do rozczesywania splątanej sierści
  8. Witaminy w proszku i w postaci olejów (np. Omegan)
  9. Duże szczelnie zamykane pojemniki na karmę

Przyniesione przez uczniów dary przekażemy schronisku. Liczymy na waszą życzliwość!

Samorząd Uczniowski

       Przez cały październik w naszej szkole zbierana była karma oraz wyposażenie i akcesoria dla psów ze schroniska w Zamościu. W zbiórce wzięli udział wszyscy uczniowie naszego Zespołu Szkół. Dnia 12.11.2014r przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz szkolnej LOP przekazali wszystkie dary do schroniska.

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +