19.06.2012 r. w sali Urzędu Miasta Krasnegostawu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów o zasięgu powiatowym, których organizatorem był Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie.

         W dniu 17 maja 2012 klasa I B gimnazjum  i V B szkoły podstawowej  brały udział w konkursie MOJA OJCOWIZNA.  Jest to konkurs miejski, organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w tym roku już po raz dziesiąty.

 

     Z ogromną radością informujemy, że uczniowie klas  VI naszej szkoły są nadal niepokonani na egzaminach zewnętrznych. Świadczą o tym wyniki uzyskane przez nich w bieżącym roku szkolnym na sprawdzianie.

   Średni wynik szkoły wynosi 25,2 na 40 możliwych do uzyskania punktów.

      Wynik ten jest znacznie wyższy od wyników uzyskanych przez uczniów miasta, gminy, powiatu, województwa i kraju.  Oto tabela wyników:

Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II –  25,2

Gmina/miasto – 22,4

Powiat – 21,7

Województwo lubelskie – 22,8

Kraj – 22,75

     Osiągając tak wysoki wynik, uczniowie naszej szkoły, uplasowali się w siódmym wysokim staninie!

               „W przestrzeniach nieskończonych nie mogę stracić siebie…” to fragment wiersza, który przyniósł zwycięski laur Kornelii Figiel - uczennicy klasy IIIb z Zespołu Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie w IX Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Marii Konopnickiej zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie.

         18 maja 2012 r. uczennice gimnazjum: Karolina Berun z klasy IIc oraz Weronika Kopeć z klasy IIIa reprezentowały naszą szkołę w kolejnej edycji  Konkursu Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Krasnymstawie. Weronika zajęła III miejsce. Obie uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

             Wszystkich uczniów naszej szkoły zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Wiosna w rozkwicie". Interpretacja tematu dowolna. Prace należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 24 maja. Każde zdjęcie powinno posiadać tytuł. Zapraszamy do bacznej obserwacji otoczenia i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami w formie zdjęć. Każdy uczeń może przesłać na konkurs maksymalnie dwie fotografie. Najciekawsze umieścimy na stronie szkoły.

Zespół humanistyczny

 

Wydarzyło się...

 

LSCDN

konkursy

   

01.03 - 05.03

PONIEDZIAŁEK      - 21

WTOREK                - 15

ŚRODA                   - 1

CZWARTEK             - 6

PIĄTEK                    - 11

 

Klasa                 -     

Dzień tygodnia:     -

 

Bezpieczna

 szkoła +