Przedstawiciele klas 1-3 wzięli udział w ,, Zawodach Mikołajkowych” organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie.

W sportowych zmaganiach udział brały dzieci z krasnostawskich szkół podstawowych. Sportowe konkurencje były nie lada wyzwaniem, ale i doskonałą zabawą nad którą czuwał sam Mikołaj! W trakcie zawodów drużyny mogły też wykazać się muzycznie prezentując mikołajkowy repertuar. Przyjazna atmosfera oraz przygotowanie naszych uczniów przyczyniły się do zajęcia I miejsca!  Naszych uczniów dopingowały panie: Agata Małek, Maria Liśkiewicz i Wioletta Żebrowska-Kowalska. Dodatkowo do świetnego przygotowania przyczyniły się panie: Jolanta Dworucha, Jolanta Wołos oraz Katarzyna Gałus.

      Uczniom i nauczycielom gratulujemy!

A.M.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Wydarzyło się...

 

Bezpieczna

 szkoła +