24 października 2023r., nasza szkoła brała udział miejskich obchodach 45. rocznicy  pontyfikatu Jana Pawła II. Podczas tej uroczystości Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pamięć Jana Pawła II wręczyło na ręce pani dyrektor Agaty Małek oraz przedstawicieli szkoły odznaczenie -  MEDAL ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II.

Jest to dla szkoły ogromne wyróżnienie oraz dowód uznania za szczególne zasługi w upamiętnianiu pontyfikatu św. Jana Pawła II – patrona naszej szkoły. Uroczystość uświetnił koncert szkolnego zespołu wokalnego ,,Jak zawsze”.

Artykuł i fotorelacja z wydarzenia https://krasnystaw.pl/aktualnosci/n,340386,w-tobie-jest-zycie-relacja-z-uroczystosci-z-okazji-45-rocznicy-pontyfikatu-jana-pawla-ii.html

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

 

Wydarzyło się...

Aktywna tablica - banner informacyjny programu

Bezpieczna

 szkoła +

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

miniaturka plakatu BOHATERON

Miniaturka obrazka

 Baner akcji Razem na Święta

Banner akcji Szkoła w Pilotażu Programowania

 

LSCDN

konkursy

Zawodowy strzał w 10 - link do informatora o szkołach ponadgimnazjalnych