Klasa III a wych: mgr Barbara Huszcza
- Bukowska Karolina
- Chodor Witold
- Ciechoński Jacek
- Dąbrowska Katarzyna
- Dudkowski Łukasz
- Dudziński Paweł
- Gleń Łukasz
- Grabiec Angelika
- Jaworska Weronika
- Jelonek Marek
- Kalisiewicz Amira
- Krzysztofiak Paweł
- Kubina Sebastian
- Laskowski Tomasz
- Matczuk Grzegorz
- Mazurek Dominika
- Miścior Tomasz
- Morylowska Katarzyna
- Paklepa Ariel
- Przybysiak-Przybyszewski Michał
- Rychwalski Tomasz
- Sawa Ewa
- Skrzypek Katarzyna
- Snosek Łukasz
- Suszek Katarzyna
- Swęd Małgorzata
- Tomaszewski Piotr
- Turzyniecka Kamila
- Weremko Weronika
Klasa III b wych: mgr Alicja Skiba
- Borys Marcin
- Czarnecka Iga
- Czerwiński Michał
- Frąc Ewa
- Hawryluk Patryk
- Janeczek Wioletta
- Jarecki Kamil
- Kierżencewa Wiktoria
- Kleban Anna
- Kowalczyk Dawid
- Łoza Magdalena
- Łysakowski Jarosław
- Miś Małgorzata
- Nożyńska Katarzyna
- Pastuszak Grzegorz
- Simczak Piotr
- Stasieczek Monika
- Tarnas Łukasz
- Tracz Joanna
- Twyrdy Weronika
- Wojtowicz Karolina
Klasa III c wych: mgr Jolanta Garbal
- Budzyński Sławomir
- Chwil Monika
- Drążek Damian
- Góra Daniel
- Hukiewicz Kamil
- Igliniec Anna
- Kamińska Natalia
- Krupa Mateusz
- Kulczyńska Magdalena
- Lech Kamil
- Maik Weronika
- Nawrocka Wiktoria
- Pawelec Katarzyna
- Pąśko Paweł
- Potap Krzysztof
- Rybak Tomasz
- Skubisz Aneta
- Sysa Kamila
- Świstowski Przemysław
- Tarnowiecka Agata
- Toczona Maja
- Warchulski Karol
- Wdowiak Paweł
- Wójtowicz Ilona
- Wysocka Anna
- Zwolak Małgorzata
Klasa III d wych: mgr Danuta Krzos
- Berbeć Paweł
- Chmielewska Aleksandra
- Cichosz Bartłomiej
- Głąb Grzegorz
- Hus Ewelina
- Jakubiec Kamila
- Jasiński Damian
- Kamiński Ernest
- Kawęcki Paweł
- Kędzierawska Magdalena
- Kopacz Jessica
- Kowalczyk Kamil
- Kuźmicki Bartłomiej
- Kwiecień Anna
- Samborska Małgorzata
- Smoleń Piotr
- Starczewska Barbara
- Szadura Marcin
- Wilk Anna
- Winiarczyk Emil
- Wróbel Agata
- Zarzycka Monika
- Zańko Katarzyna
Absolwenci rocznik 2003-2006
Klasa III a
1. Bukowska Karolina
2. Chodor Witold
3. Ciechoński Jacek
4. Dąbrowska Katarzyna
5. Dudkowski Łukasz
6. Dudziński Paweł
7. Gleń Łukasz
8. Grabiec Angelika
9. Jaworska Weronika
10. Jelonek Marek
11. Kalisiewicz Amira
12. Krzysztofiak Paweł
13. Kubina Sebastian
14. Laskowski Tomasz
15. Matczuk Grzegorz
16. Mazurek Dominika
17. Miścior Tomasz
18. Morylowska Katarzyna
19. Paklepa Ariel
20. Przybysiak-Przybyszewski Michał
21. Rychwałski Tomasz
22. Sawa Ewa
23. Skrzypek Katarzyna
24. Snosek Łukasz
25. Suszek Katarzyna
26. Swęd Małgorzata
27. Tomaszewski Piotr
28. Turzyniecka Kamila
29. Weremko Weronika
Klasa III b wych: Alicja Skiba
1. Borys Marcin
2. Czarnecka Iga
3. Czerwiński Michał
4. Frąc Ewa
5. Hawryluk Patryk
6. Janeczek Wioletta
7. Jarecki Kamil
8. Kierżencewa Wiktoria
9. Kleban Anna
10. Kowalczyk Dawid
11. Łoza Magdalena
12. Łysakowski Jarosław
13. Miś Małgorzata
14. Nożyska Katarzyna
15. Pastuszak Grzegorz
16. Simczak Piotr
17. Stasieczek Monika
18. Tarnas Łukasz
19. Tracz Joanna
20. Twyrdy Weronika
21. Wojtowicz Karolina
Klasa III c wych Jolanta Garbal
1. Budzyński Sławomir
2. Chwil Monika
3. Drążek Damian
4. Góra Daniel
5. Hukiewicz Kamil
6. Igliniec Anna
7. Kamińska Natalia
8. Krupa Mateusz
9. Kulczyńska Magdalena
10. Lech Kamil
11. Maik Weronika
12. Nawrocka Wiktoria
13. Pawelec Katarzyna
14. Paśko Paweł
15. Potap Krzysztof
16. Rybak Tomasz
17. Skubisz Aneta
18. Sysa Kamila
19. Świstakowski Przemysław
20. Tarnowiecka Agata
21. Toczona Maja
22. Warchulski Karol
23. Wdowiak Paweł
24. Wojtowicz Ilona
25. Wysocka Anna
26. Zwolak Małgorzata
Klasa III d wych: Danuta Krzos
1. Berbeć Paweł
2. Chmielewska Aleksandra
3. Cichosz Bartłomiej
4. Głąb Grzegorz
5. Hus Ewelina
6. Jakubiec Kamila
7. Jasiński Damian
8. Kamiński Ernest
9. Kawęcki Paweł
10. Kędzierawska Magdalena
11. Kopacz Jessica
12. Kowalczyk Kamil
13. Kuźmicki Bartłomiej
14. Kwiecień Anna
15. Samborska Małgorzata
16. Smoleń Piotr
17. Starczewska Barbara
18. Szadura Marcin
19. Wilk Anna
20. Winiarczyk Emil
21. Wróbel Agata
22. Zarzycka Monika
23. Zańko Katarzyna
Klasa III a
1. Bukowska Karolina
2. Chodor Witold
3. Ciechoński Jacek
4. Dąbrowska Katarzyna
5. Dudkowski Łukasz
6. Dudziński Paweł
7. Gleń Łukasz
8. Grabiec Angelika
9. Jaworska Weronika
10. Jelonek Marek
11. Kalisiewicz Amira
12. Krzysztofiak Paweł
13. Kubina Sebastian
14. Laskowski Tomasz
15. Matczuk Grzegorz
16. Mazurek Dominika
17. Miścior Tomasz
18. Morylowska Katarzyna
19. Paklepa Ariel
20. Przybysiak-Przybyszewski Michał
21. Rychwałski Tomasz
22. Sawa Ewa
23. Skrzypek Katarzyna
24. Snosek Łukasz
25. Suszek Katarzyna
26. Swęd Małgorzata
27. Tomaszewski Piotr
28. Turzyniecka Kamila
29. Weremko Weronika
Klasa III b wych: Alicja Skiba
1. Borys Marcin
2. Czarnecka Iga
3. Czerwiński Michał
4. Frąc Ewa
5. Hawryluk Patryk
6. Janeczek Wioletta
7. Jarecki Kamil
8. Kierżencewa Wiktoria
9. Kleban Anna
10. Kowalczyk Dawid
11. Łoza Magdalena
12. Łysakowski Jarosław
13. Miś Małgorzata
14. Nożyska Katarzyna
15. Pastuszak Grzegorz
16. Simczak Piotr
17. Stasieczek Monika
18. Tarnas Łukasz
19. Tracz Joanna
20. Twyrdy Weronika
21. Wojtowicz Karolina
Klasa III c wych Jolanta Garbal
1. Budzyński Sławomir
2. Chwil Monika
3. Drążek Damian
4. Góra Daniel
5. Hukiewicz Kamil
6. Igliniec Anna
7. Kamińska Natalia
8. Krupa Mateusz
9. Kulczyńska Magdalena
10. Lech Kamil
11. Maik Weronika
12. Nawrocka Wiktoria
13. Pawelec Katarzyna
14. Paśko Paweł
15. Potap Krzysztof
16. Rybak Tomasz
17. Skubisz Aneta
18. Sysa Kamila
19. Świstakowski Przemysław
20. Tarnowiecka Agata
21. Toczona Maja
22. Warchulski Karol
23. Wdowiak Paweł
24. Wojtowicz Ilona
25. Wysocka Anna
26. Zwolak Małgorzata
Klasa III d wych: Danuta Krzos
1. Berbeć Paweł
2. Chmielewska Aleksandra
3. Cichosz Bartłomiej
4. Głąb Grzegorz
5. Hus Ewelina
6. Jakubiec Kamila
7. Jasiński Damian
8. Kamiński Ernest
9. Kawęcki Paweł
10. Kędzierawska Magdalena
11. Kopacz Jessica
12. Kowalczyk Kamil
13. Kuźmicki Bartłomiej
14. Kwiecień Anna
15. Samborska Małgorzata
16. Smoleń Piotr
17. Starczewska Barbara
18. Szadura Marcin
19. Wilk Anna
20. Winiarczyk Emil
21. Wróbel Agata
22. Zarzycka Monika
23. Zańko Katarzyna