Klasa III a wych: mgr Teresa Laskowska
- Antoszek Przemysław
- Basiak Agnieszka
- Bil Przemysław
- Bobruk Wojciech
- Gruszecka Kinga
- Jakubiec Tomasz
- Jakubowski Marcin
- Jaremek Wojciech
- Kowalczyk Piotr
- Kubina Joanna
- Kusiak Łukasz
- Marczuk Monika
- Mazurek Jagoda
- Ostrowski Łukasz
- Pawelec Maciej
- Petla Agnieszka
- Pisarczyk Irmina
- Pleskot Barbara
- Poźniak Łukasz
- Rzymowska Ewelina
- Sagadyn Marcin
- Smolira Ewelina
- Watras Małgorzata
- Wilk Małgorzata
- Wojtowicz Ilona
- Zakrzewska Joanna
Klasa III b wych: mgr Grażyna Czubiel
- Adryjanek Konrad
- Basińska Joanna
- Basiński Piotr
- Bąk Monika
- Ciechan Daniel
- Czugała Marcin
- Dudzińska Katarzyna
- Fornal Małgorzata
- Frącek Magdalena
- Furgała Sylwester
- Garbal Anna
- Humeniuk Piotr
- Jeleń Karolina
- Kasprzak Zbigniew
- Korólczyk Dorota
- Kosiak Grzegorz
- Krawczyk Piotr
- Łukaszczyk Sebastian
- Niedźwiadek Izabela
- Niewiadomski Grzegorz
- Nowak Adam
- Rogowski Norbert
- Sadowska Anna
- Sokół Katarzyna
- Starczewska Alicja
- Sysa Przemysław
- Wójcik Robert
Klasa III c wych: mgr Wanda Domańska
- Bereza Mirosław
- Bojarska Agnieszka
- Domańska Barbara
- Dudek Lena
- Dziedzic Andrzej
- Gadomski Jarosław
- Grzesiak Katarzyna
- Jasińska Agata
- Jóźwiak Krzysztof
- Kaliniak Kamila
- Karwat Łukasz
- Kazanowski Łukasz
- Kazimierczuk Karolina
- Kozorys Ewelina
- Kura Paulina
- Kwiecień Agnieszka
- Matwiej Monika
- Mazur Weronika
- Mochniej Michał
- Nizioł Sylwia
- Oleszek Jagoda
- Panas Agnieszka
- Pawlak Magdalena
- Pokrywka Elżbieta
- Rudzki Łukasz
- Szadyn Sławomir
- Wrona Paweł
- Zaprawa Jarosław
- Żebrowski Przemysław
Klasa III d wych: mgr Bożena Gawron
- Bełcik Michał
- Biały Agnieszka
- Bochyńska Justyna
- Chomik Grzegorz
- Ciemińska Katarzyna
- Czubak Daria
- Deptuś Bartłomiej
- Ejsmont Sebastian
- Górecka Karolina
- Gralak Miłosz
- Haładyj Marcin
- Igliniec Emil
- Koniuch Ewelina
- Korcz Kamila
- Kosmala Tomasz
- Kowalczyk Marcin
- Lisowska Katarzyna
- Łusiak Agnieszka
- Magdziarz Marcin
- Miścior Paweł
- Rams Karolina
- Sawicki Konrad
- Skubisz Jacek
- Suszek Karolina
- Szczepanik Katarzyna
- Warchulska Aleksandra
- Wróbel Katarzyna
- Żebrowska Anna
Klasa III e wych: mgr Krystyna Krawczyk
- Antoniak Jagoda
- Basińska Izabela
- Bereza Karol
- Błędkowski Łukasz
- Brodzik Magdalena
- Dajczak Weronika
- Daniel Paula
- Domańska Ewa
- Dworucha Gabriela
- Flis Jarosław
- Jasiński Tomasz
- Kędzierawska Patrycja
- Kilian Anna
- Knap Magdalena
- Kwiatosz Marta
- Litwin Marta
- Marek Grzegorz
- Oleszczuk Grzegorz
- Salitra Łukasz
- Simczak Joanna
- Sulej Michał
- Szewczyk Konrad
- Szymańska Agnieszka
- Szymańska Iwona
- Szymańska Katarzyna
- Tywoniuk Izabela
- Wałek Magdalena
- Zadrąg Malwina
- Żeżuła Jakub
Klasa III f wych: mgr Halina Flis
- Bobruk Tomasz
- Bonisławska Paulina
- Brodowski Wojciech
- Dąbska Magdalena
- Dzida Anna
- Dziedzic Patryk
- Izdebski Rafał
- Kamiński Kamil
- Koniuch Anna
- Kosowska Karolina
- Kuczma Sylwia
- Lewandowski Kamil
- Łata Anna
- Muszyńska Magdalena
- Pawlak Marcin
- Piasecki Łukasz
- Rapa Anna
- Romanek Marcin
- Sawa Dagmara
- Smolira Dariusz
- Smorga Agnieszka
- Swatowski Sławomir
- Szuryga Monika
- Uchnast Monika
- Wal Patryk
- Wentczuk Patrycja
- Woźniak Agnieszka
- Zienkowski Michał
Klasa III g wych: mgr Anna Mazurek
- Adamczuk Damian
- Bojarska Anna
- Bojarska Hanna
- Budzyński Mirosław
- Chłopek Łukasz
- Dołowy Robert
- Janikowska Magdalena
- Karczmarczyk Paweł
- Mazurek Sebastian
- Parzymies Paweł
- Pawlikowski Andrzej
- Piekaś Grzegorz
- Ruszniak Kinga
- Sapryk Krzysztof
- Stelmach Łukasz
- Śliwińska Justyna