Lp.

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

1.

Beata Kleban

poniedziałek

13.30 – 14.30

34

2.

Renata Kwiecień

poniedziałek

12.45 – 13.45

30

3.

Anna Kucharczyk

piątek

13.30 – 14.30

52

4.

Katarzyna Proskura

środa

12.30 - 13.30

34

5.

Małgorzata Wróbel

poniedziałek

11.45 – 12.45

6

6.

Maria Liskiewicz

poniedziałek

12.45 – 13.45

5

7.

Anna Kleban

poniedziałek

12.45 – 13.45

31

8.

Anna Kwiecińska-Osuch

wtorek

13.30 - 14.30

35

9.

Izabela Ruśniak

piątek

11.45 – 12.45

6

10.

Małgorzata Serafin

wtorek

12.30 – 13.30

2

11.

Katarzyna Magier

środa

14.30 – 15.30

35

12.

Jolanta Dworucha

czwartek

12.30 – 13.30

4

13.

Jerzy Ziniewicz

wtorek

13.30 - 14.30

42

14.

Michał Kozieł

poniedziałek

13.30 - 14.30

53

15.

Angelika Pijas

piątek

11.30 – 12.30

57

16.

Mariola Stasieczek

poniedziałek

14.30 – 15.30

2

17.

Mirosława Iłowiecka

poniedziałek

13.30 – 14.30

60

18.

Agata Małek

wtorek

11.30 – 12.30

2

19.

Katarzyna Gałus

czwartek

11.30 – 12.30

3

20.

Sylwia Szymańska

czwartek

13.30 – 14.30

33

21.

Dorota Tomczyk

czwartek

12.30 – 13.30

2

22.

Wioletta Żebrowska – Kowalska

środa

11.35 – 12.35

sala rehabilitacyjna

23.

Anita Iwanicka – Kulibab

wtorek

13.30 – 14.30

56

24.

Ewelina Głuchowska

czwartek

14.00 – 15.00

gabinet pedagoga

25.

Piotr Galiński

poniedziałek

13.30 – 14.30

gabinet psycholog.

26.

Dominika Kura

czwartek

13.30 – 14.30

51

27.

Samanta Derwich – Zdybel

wtorek

13.30 – 14.30

świetlica górna

28.

Dorota Rzeczycka – Brodzik

środa

14.30 – 15.30

62

29.

Agnieszka Rybczyńska – Manachiewicz

poniedziałek

13.30 – 14.30

52

30.

Edyta Pieróg

czwartek

13.30 – 14.30

54

31.

Angelika Orzędowska

wtorek

12.30 – 13.30

34

32.

Iwona Sąsiadek

poniedziałek

12.30 - 13.30

69

33.

Leszek Darmochwał

czwartek

14.30 - 15.30

69

34.

Jolanta Wołos

środa

11.30 - 12.30

7

35.

Katarzyna Dębska-Kmieć

czwartek

11.30 - 12.30

mała sala gimnast

36.

Krzysztof  Sadło

środa

14.30 - 15.30

pokój n-li w-f/sala gimnastyczna

37.

Roman Łukaszewski

środa

14.30 – 15.30

Pokój n-li w-f/sala gimnastyczna

38.

Grzegorz Madeja

środa

14.30 – 15.30

pokój n-li w-f/sala gimnastyczna

39.

Justyna Grygiel

wtorek

11.30 – 12.30

32

40.

Agnieszka Bożko

poniedziałek

14.00 – 15.00

Biblioteka

41.

Izabela Pyrczak

piątek

12.30 – 13.30

35

42.

Katarzyna Pocińska

poniedziałek

13.30 – 14.30

58

43.

Alicja Kasprzak-Żeżuła

czwartek

15.00 – 16.00

gabinet

dyrektora

44.

Monika Skrzypa

środa

15.00 – 16.00

gabinet wicedyrektora

45.

Barbara Huszcza

wtorek

15.00– 16.00

gabinet wicedyrektora

 


 

Wydarzyło się...

Bezpieczna

 szkoła +